Meditation teacher: Filip Kolodziejczyk

Filip Kolodziejczyk

Warsaw, Poland

Jestem psychologiem, trenerem, psychoterapeutą, wieloletnim instruktorem medytacji klasycznej, certyfikowanym nauczycielem MBSR i terapeutą MBCT oraz założycielem Instytutu Uważności i Psychoterapii. Ukończyłem pierwszy w Polsce trening nauczycielski, prowadzony przez niemiecki Institute for Mi...

more

Jestem psychologiem, trenerem, psychoterapeutą, wieloletnim instruktorem medytacji klasycznej, certyfikowanym nauczycielem MBSR i terapeutą MBCT oraz założycielem Instytutu Uważności i Psychoterapii. Ukończyłem pierwszy w Polsce trening nauczycielski, prowadzony przez niemiecki Institute for Mindfulness Based Approches.
Uważność jest darem. Kilkunastoletnia praktyka uważności pod okiem wspaniałych nauczycieli z różnych tradycji, liczne odosobnienia medytacyjne, ukończenie kilkunastopoziomowego treningu umysłu w tradycji Szambali (od wielu lat jestem też istruktorem tej techniki medytacyjnej) i wiele innych programów i warsztatów medytacyjnych w Polsce, Europie i Azji odmieniło mój sposób patrzenia na życie i moje funkcjonowanie. Moją ambicją i marzeniem jest możliwość dzielenia się tym najwspanialszym z darów.
Posiadam wieloletnią praktykę w prowadzeniu terapii indywidualnych oraz warsztatów profilaktycznych i rozwojowych w tematyce redukcji stresu, komunikacji w grupie, uzależnień, autoprezentacji, asertywności dla młodzieży szkolnej i osób dorosłych. Głównym obszarem moich zainteresowań i specjalizacji jest tak zwana Trzecia Fala terapii pozanwczo-behawioralnej (MBSR/MBCT, DBT, ACT, CMT/CFT, MCT), w którym to kierunku nieustannie się rozwijam. Uczestniczyłem w warsztatach i szkoleniach prowadzonych m.inn. przez: Paula Fultona, Jona Kabat-Zinna, Paula Gilberta, Andrew Olendzkiego i Alexandra Berzina. Wielokrotnie prowadziłem warsztaty i wykłady z zakresu psychoterapii i uważności oraz samospółczucia m.inn. na Uniwersytecie Warszawskim, Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej.

Prywatnie jestem zapalonym rowerzystą i zawsze kiedy mogę wybieram ten środek komunikacji, co w mieście takim jak Warszawa wymaga nieustannej uważności. Uwielbiam podróżować i chodzić po górach, szczególnie w rejonie Indii i Nepalu ale potrafię też docenić piękno i bogactwo naturalne Polski. Fascynuje mnie ludzka kultura i mądrość we wszystkich jej odsłonach.

1.41k

Plays

778

Meditators

251

Hours

2 Tracks
LIVESTREAM · Filip Kolodziejczyk
Meditations by Filip Kolodziejczyk

2 Tracks

Meditation name: Medytacja Oddechowa
Medytacja Oddechowa · 10:35
1.07k plays · Filip Kolodziejczyk
Meditation name: Medytacja Góry
Medytacja Góry · 10:54
346 plays · Filip Kolodziejczyk

Download our free app to follow Filip Kolodziejczyk

Home to more than 5,150,000 meditators, Insight Timer is rated as the top free meditation app on the Android and IOS stores.