Meditation teacher: Güliz Yürekli Aydın

Güliz Yürekli Aydın

Istanbul, Turkey

Güliz, bankacılık ve yönetim danışmanlığı ağırlıklı olarak sürdürdüğü 15 yılı aşkın profesyonel kariyerine kişisel gelişim ve sağlıklı yaşama duyduğu ilgi üzerine farklı bir yön vermeye karar verdi. Spora olan tutkusu doğrultusunda Türkiye’nin ilk personal training kulübünün ortağı oldu ve yöneti...

more

Güliz, bankacılık ve yönetim danışmanlığı ağırlıklı olarak sürdürdüğü 15 yılı aşkın profesyonel kariyerine kişisel gelişim ve sağlıklı yaşama duyduğu ilgi üzerine farklı bir yön vermeye karar verdi. Spora olan tutkusu doğrultusunda Türkiye’nin ilk personal training kulübünün ortağı oldu ve yöneticiliğini yaptı. Sonrasında tanıştığı Mindfulness kavramı onda kendini tanıma, yaşamdan keyif alma ve yaşamı etkin yönetebilme anlamında kişisel bir dönüşüm başlattı. Güliz, bir yandan bu kişisel dönüşüm yolunda ilerlerken, bir yandan da keşfettiği bu hazineyi başkalarıyla paylaşabilmek amacıyla Mindfulness eğitmeni olmaya karar verdi. Mindfulness Institute Türkiye 8 haftalık MBSR (Mindfulness-based Stress Reduction - Mindfulness Temelli Stres Azaltma) programını ve ardından Mindful Academy Solterreno, İspanya MBSR Eğitmenliği Temel Kursunu tamamladı.

Güliz, şu anda meditasyon hocalığı yapıyor ve Mindfulness atölyeleri düzenliyor.
--------------
After spending more than 15 years in banking and management consultancy, Güliz decided to take a new direction in life and profession. Following her continuous and growing interest in personal development and wellness, she became the co-owner and manager of Turkey’s first personal training club. Later on, discovering Mindfulness led Güliz on a personal transformation path towards understanding and accepting who she is and becoming better equipped to manage and enjoy life. And with the ambition to share this discovered treasure, Güliz decided to become a Mindfulness instructor. She completed the 8-week MBSR (Mindfulness-based Stress Reduction) course in Turkey and the MBSR Teacher Training Foundation Course in Solterreno, Spain.

Güliz is now teaching meditation and running Mindfulness workshops.

2.11k

Plays

1.08k

Meditators

593

Hours

5 Tracks
LIVESTREAM · Güliz Yürekli Aydın
Meditations by Güliz Yürekli Aydın

5 Tracks

Download our free app to follow Güliz Yürekli Aydın

Home to more than 6,100,000 meditators, Insight Timer is rated as the top free meditation app on the Android and IOS stores.